pátek 29. dubna 2016

Dnešní čarodějnické pracovní vyučování

Dnes jsme si užili pěkně začarovanou hodinu. Díky zaříkadlům nám z malých poupátek vykvetly krásně pestrobarevné květy.

čtvrtek 28. dubna 2016

Změna v týmu

Milí rodiče, jelikož Hanka Chadimová byla u nás dočasně místo Moniky, tak dnes odešla o třídu dál. Na místo Hanky jsme dnes ve třídě uvítali Jitku Steskovou, kterou děti a jistě i vy znáte z družiny. Jelikož Hanka, která si vzala na starost jídelní lístek, již zatím u nás nebude, budeme nadále vybírat dětem jídlo, dle našeho uvážení nebo podle ústní domluvy s vámi.

Pálení čarodějnicZítra, 29. 4., si mohou děti přinést čarodějnický oblek, ale i buřtík na opékání. Po velké přestávce bude čarodějnický slet :)

čtvrtek 21. dubna 2016

Den Země

Dnes jsme při příležitosti Dne Země uklízeli Bažantnici, společeně se studenty z Ekogymnázia. Za odměnu jsme si po práci došli na dortík do cukrármy.Fotky naleznete ve fotogalerii.

středa 20. dubna 2016

Jídelní lístek

Jídelní lístek od 25. 4. do 29. 4. 2016. Pokud si budete přát dětem vybrat sami, napište svou volbu ve čtvrtek do notýsku, abychom mohli obědy v pátek ráno objednat. V opačném případě zůstává, že dětem vybereme jídlo dle našeho uvážení a snad jim bude chutnat :-). Pouze v případě páteční absence můžete ve čtvrtek napsat požadovaný jídelníček na hana.chadimova@post.cz. Děkujeme


Fotogalerie

Ve fotogalerii naleznete fotografie ze včerejšího divadla, kdy jsme shlédli 3 pohádky "O Pejskovi a kočičce", doprovázené hezkými písničkami.
Také zde naleznete fotografie ze třídy, kdy jsme s Hankou všichni oslavili narozeniny. A do třetice i fotografie z hraní na zahradě.


pátek 15. dubna 2016

Herbář, výzdoba a HV 15.4.

Dnes jsme rozšířili jarní výzdobu ve třídě, a to vlastnoručně vytvořenými ptáčky z trhaného papíru, básničkami o jaru s námi vytvořenými tulipány, které jsme vybarvovali křídou namočenou v klovatině a v neposlední řadě i herbářem, na který jsme si sami nasbírali rostlinky při přírodovědné vycházce. Fotky naleznete ve fotogalerii společně s fotkami z hudební výchovy s Ájou, kde jsme si vyzkoušeli netradiční hudební nástroje- šamanské bubínky, Koshi zvonky atp.


čtvrtek 14. dubna 2016

Jídelní lístek

Jídelní lístek od 18. 4. do 22. 4. 2016. Pokud si budete přát dětem vybrat sami, napište svou volbu ve čtvrtek do notýsku, abychom mohli obědy v pátek ráno objednat. V opačném případě zůstává, že dětem vybereme jídlo dle našeho uvážení a snad jim bude chutnat :-). Pouze v případě páteční absence můžete ve čtvrtek napsat požadovaný jídelníček na hana.chadimova@post.cz. Děkujeme

úterý 12. dubna 2016

Dnešní prac.činnosti a TV

Dnes jsme ve třídě při pracovních činnostech tvořili nádherné tulipány technikou "křídy namočené v klovatině." Dětem se dařilo a těšíme se, až si vyzdobíme třídu. Tělocvik děti strávily jízdou na "vozítkách".
Více fotek ve fotogalerii.


čtvrtek 7. dubna 2016

Jídelní lístek

Po dobu působení Hanky ve třídě bude možné objednat dětem obědy dle vlastního výběru. Ve čtvrtek bude na webové stránky vložen "Jídelní lístek", pokud si budete přát dětem vybrat sami, napište svou volbu ve čtvrtek do notýsku, abychom mohli obědy v pátek ráno objednat. V opačném případě zůstává, že dětem vybereme jídlo dle našeho uvážení a snad jim bude chutnat :-). Pouze v případě páteční absence můžete ve čtvrtek napsat požadovaný jídelníček na hana.chadimova@post.cz. Děkujeme


Vycházka

Dnes jsme se vydali na přírodovědnou vycházku s cílem pořídit květiny do třídního herbáře, který budeme vytvářet. Fotky naleznete ve fotogalerii.

středa 6. dubna 2016

Vendulky svátek + Setkání

Dnes jsme slavili Vendulčin svátek, Vendulka moc děkuje taťkovi Baťkovi za zdravý dort z ovesných vloček, byl výborný a také za všechny dárečky. Zároveň dnes proběhlo Setkání s žáky 7. třídy, nás dnes navštívila 3 děvčata: Sabina, Bára a Klára, která byla moc milá.
Více fotek naleznete ve fotogalerii.


úterý 5. dubna 2016

Ve fotogalerii naleznete fotky z dnešního herního dopoledne při příležitosti "Dne autismu 2016".

pátek 1. dubna 2016

Jaro

Jaro už přišlo i k nám do třídy v podobě zlatého deště a kvetoucích stromů (květy jsou z popcornu).