pátek 17. června 2016

Akce do konce školního roku

Milý rodiče, protože se nám blíží konec školního roku, připravily jsme pro vaše děti ještě několik zážitků. Vše budete mít i v notýsku.

V pátek 24. 6. nás čeká výlet do ZOO Chleby. Sraz bude v 9 hod. na parkovišti před ZOO. Prosíme, nezapomeňte si mezi sebou dohodnout odvozy dětí. S sebou: průkaz ZTP/P !!!, svačina, pití, nějaký drobný peníz a případně pláštěnka.

V pondělí 27. 6. uskutečníme pro zájemce spaní ve škole s paní uč. Vendulkou a s p. uč. Jitkou. Přesné info doladíme v týdnu od 20.- 24. 6.

Ve středu 29. 6. bude výlet lodí po Labi směrem na Nymburk. Informace opět doladíme během příštího týdne.

Den pro děti pořádaný Tescem

Dnes pro děti pořádalo Tesco zábavné dopoledne. Jelikož nebylo přívětivé počasí, uskutečnila se zábava v naší tělocvičně. Několik fotografií najdete opět v odkazu.

Solná jeskyně

Jelikož znovu navštěvujeme solnou jeskyni, přikládáme z ní pár fotografií v naší fotogalerii.

úterý 7. června 2016

Den dětí s EKO gymnáziem

Dnes pro nás studenti z EKO gymnázia připravili několik disciplín a opékání buřtíků na ostrůvku u Labe. Cestu tam i zpět děti zvládly dokonce i bez delších přestávek, za což mají od nás velkou pochvalu! Foto viz. fotogalerie.

středa 1. června 2016

Den dětí

Jelikož dnes všechny děti měly svátek, dovolily jsme si je pozvat na dobrotu do blízké cukrárny. Několik fotek opět viz odkaz.